.:Daily Sport News:.

Polski Serwis o Tematyce Hokejowej. O Hokeju… z klasą!

Dogadali się ze Słowakiem, a przedstawili… Czecha

Czerwiec 25, 2010 Autor: Andrzej Kategoria: Przegląd Prasy

katowice.gazeta.pl. W Tychach to potrafią zaskoczyć. Hokejowy GKS kilka tygodni temu poinformował, że trenerem będzie Robert Spisak, ale w czwartek klub przedstawił zupełnie innego szkoleniowca. To autor najsłynniejszego hat tricku w historii czechosłowackiego hokeja!

 
Kiedy pisaliśmy w ” Gazecie”, że to dziwne, że Spisak wciąż nie może dojechać na tyskie lodowisko (o jego zatrudnieniu klub poinformował jeszcze w maju) działacze uspokajali, że wszystko mają pod kontrolą. – Mieliśmy z trenerem umowę słowną i czekaliśmy, aż rozwiąże kontrakt z aktualnym pracodawcą. To był warunek, którego trenerowi Spisakowi… nie udało się spełnić – wyjaśnia dyrektor Karol Pawlik.


fot. Mirek Ring (DailySport.pl)

 
Działacze GKS-u nie chcieli dłużej żyć w niepewności i wrócili do rozmów z Jirzim Szejbą. Czech przyznał, że to nic przyjemnego poczuć się “opcją rezerwową”. – Był taki moment, gdy byliśmy już bardzo blisko podpisania umowy. Teraz się udało i nie ma już co do tego wracać – zaznacza Czech, który trafił do Tychów przede wszystkim dzięki staraniom Jano Klicha, menedżera, który od dawna współpracuje z GKS-em […]
 
Wojciech Todur

 
Artykuł dostępny na stronach katowickiej Gazety Wyborczej.

 

Share

Komentarze wyłączone.