.:Daily Sport News:.

Polski Serwis o Tematyce Hokejowej. O Hokeju… z klasą!

Nikt nie płacze (+zdjecia)

Lipiec 10, 2010 Autor: Andrzej Kategoria: Przed Sezonem

Mistrzowie Polski w hokeju na lodzie zakończyli ośmiotygodniowy cykl przygotowawczy. Ostatni dzień był dla nich bardzo pracowity. Największe atrakcje czekały ich w Magic Bar.

 
Tym, którym ta nazwa kojarzy się z barem, czy klubem dyskotekowym są w błędzie. Chociaż trzeba przyznać, że atmosfera była podobna do dyskotekowej. Pulsujące świata, muzyka i przednia zabawa, tyle, że… ze sztangą.

– Magic Bar, na zachodzie body pump, to ćwiczenia ze sztangą na wszystkie partie mięśniowe z obciążeniem przy zachowaniu cyklu kardio – wyjaśnia instruktorka Hifitness Center, Katarzyna Dusik. – Generalnie są to ćwiczenia aerobowe w szybkim tempie i ze zróżnicowanym obciążeniem, które bardzo dobrze kształtują sylwetkę. Niesamowite są jeśli chodzi o wytrzymałość siłową. W nich nie chodzi o kształtowanie mięśnia, tylko o jego siłę. Bardzo atrakcyjne nie tylko dla kobiet, ale także mężczyzn. Panowie ciężko się w fitness wgrywają, chętniej ćwiczą ze sztangą. Myślę, że dzisiejsze zajęcia sprawią im dużo radości.


fot. SportowePodhale.pl

 
Humor chłopaków nie opuszczał. Prowadząca zajęcia troszkę się spóźniła i ktoś od razu wyłapał, że „na księżniczkę się czeka”. – Jakbym wiedział, to przyjechałbym na białym koniu – odparł Sebastian Łabuz, który od razu prostował rewelacje niektórych portali internetowych, że podpisał kontrakt. – Taka prawda jakbym widział Yeti – śmieje się „Łabi”. – Na razie jest w fazie obróbki. Podpiszę, ale dopiero jutro.

Zawodnicy także z siebie żartowali. Wczoraj dostali pieniądze, za przepracowany okres przygotowawczy, co bez wątpienia ich pokrzepiło. Nie były to kokosy, ale po raz pierwszy w tej dekadzie, bez żebrania i czekania w nieskończoność na transzę, która i tak nigdy za Wojasa nie docierała […]
 
Stefan Leśniowski

 
Na więcej zapraszamy na strony Sportowego Podhala.

 

1 Komentarze do “Nikt nie płacze (+zdjecia)”


  1. Jaki mistrz ? Z tego mistrza została mała namiastka .

    1%d bloggers like this: