.:Daily Sport News:.

Polski Serwis o Tematyce Hokejowej. O Hokeju… z klasą!

Cztery orły dla Nowego Targu

Wrzesień 16, 2010 Autor: Maciek Kategoria: Inne

Poznaliśmy rozstrzygnięcia w zorganizowanym po raz pierwszy w historii przez Polski Związek Hokeja na Lodzie plebiscytu Hokejowej Orły 2010, w którym za pośrednictwem Internetu kibice jeszcze w trakcie minionego sezonu przez kilka miesięcy głosowali na swoich kandydatów łącznie w 17 kategoriach.

 
Podczas inaugurującego bieżący sezon pojedynku MMKS Podhala z Comarch Cracovią Kraków przedstawiciele PZHL Patryk Rokicki i Jan Gabor ogłosili wyniki w czterech kategoriach w których triumfowali reprezentanci Nowego Targu. W dwóch z nich : odkrycia sezonu wśród seniorów oraz najlepszego zawodnika juniora zwyciężył Damian Kapica. Rafał Dutka odebrał „Hokejowego Orła” w imieniu mistrzowskiej drużyny Wojasa Podhale, która okazała się Najlepszą Drużyną 2010 roku a do rąk przewodniczącego Rady Miasta Nowego Targ Leszka Mikołajskiego trafiła statuetka za zwycięstwo w kategorii „Miasto Żyjące Hokejem”.

W plebiscycie „Hokejowy Orły” oddano łącznie 30 tysięcy głosów a oprócz wyżej wymienionych kategorii głosowano jeszcze m.in. na działacza roku , najlepszego trenera, zawodnika, obcokrajowca, zawodniczkę, zawodnika-amatora, sędziego czy dziennikarza.
Maciej Zubek – Dziennik Polski


Damian Kapica triumfował w dwóch kategoriach / Fot. Maciej Zubek

 

Share

Komentarze wyłączone.