.:Daily Sport News:.

Polski Serwis o Tematyce Hokejowej. O Hokeju… z klasą!

Liżąc rany…

Wrzesień 24, 2010 Autor: Andrzej Kategoria: Opinie, PLH

Akuna Naprzód Janów Od kilu dni na internetowych forach hokejowych aż huczy od informacji na temat rezygnacji z gry w Naprzodzie Janów najlepszego obrońcy janowian, Miroslava Zatko. Telefony z mediów w celu potwierdzenia tej sensacji „urywają się”, a niepomyślnych informacji wciąż przybywa…

 
– To niestety prawda, kilka dni temu Miro Zatko oficjalnie złożył wypowiedzenie kontraktu – mówi drugi trener janowian, Janusz Imiołczyk. – Mało tego, dziś dołączył do niego Artur Gwiżdż, który również zrezygnował z gry w naszym klubie – dodaje wyraźnie zaniepokojony całą sytuacją szkoleniowiec.

To jednak nie koniec złych informacji dla sympatyków Naprzodu Janów. Jak informuje sztab szkoleniowy Naprzodu, w dzisiejszym meczu przeciw Ciarko KH Sanok nie wystąpią również Łukasz Elżbieciak, któremu odnowiła się kontuzja pachwiny oraz chory Marek Sowiński. Pod sporym znakiem zapytania stoi również występ niedysponowanego po starciu w meczu w Nowym Targu Jozefa Mihalika.

– Spróbujemy jakoś „poskładać” trzy piątki i tanio skóry nie sprzedamy, choć na pewno w obecnych okolicznościach nie będzie to zadanie łatwe – informuje trener.

Na domiar wszystkiego Patryk Kogut i Adrian Kurz, którzy co prawda zagrają w dzisiejszym spotkaniu, również nie są w pełni dysponowani.

Nieoficjalnie udało nam się również dowiedzieć, że drużyna Ciarko KH Sanok przyjeżdża do Janowa w optymalnym składzie, a ich celem z pewnością będzie poprawa bilansu bramkowego, który jak na razie prezentuje się nieco słabiej niż głównych rywali sanoczan w walce o szczyty tabeli.

 
Czy najbardziej śląski ze śląskich klubów zdoła w porę “wylizać rany” i wzmocniony przystąpi do walki o kolejne ligowe punkty…? Z pewnością pokażą to już najbliższe tygodnie.

 

Share

Komentarze wyłączone.