.:Daily Sport News:.

Polski Serwis o Tematyce Hokejowej. O Hokeju… z klasą!

Marek Bryła i Krzysztof Kozak wracają do ComArch Cracovii

Maj 03, 2011 Autor: K@milos Kategoria: Przed Sezonem, Transfery

KTH Krynica Wraz z końcem sezonu wygasły umowy wychowankom KTH Krynica, którzy w zakończonych rozgrywkach ponownie przybrali krynickie barwy. Obydwaj hokeiści pod Górą Parkową występowali na zasadzie wypożyczenia.

 
Marek Bryła i Krzysztof Kozak to hokeiści pochodzący z Krynicy – Zdrój. To właśnie w swoim rodzinnym mieście zaczynali hokejową przygodę. Chcąc podnosić swoje umiejętności przenieśli się do Krakowa. Szeroka kadra mistrzów Polski, hokeistów ComArch Cracovii spowodowała, że zawodnicy Ci nie załapali się do składu. Tuż przed zamknięciem okienka transferowego na zasadzie wypożyczenia trafili do KS KTH.

Teraz wracają pod Wawel gdzie wspólnie z innymi zawodnikami będą przygotowywać się do nowego sezonu. Czy uda im się załapać do mistrzowskiego składu, na dzień dzisiejszy trudno przewidzieć. Gdyby ta sztuka się im nie udała, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w sezonie 2011/2012 nadal będą reprezentować barwy krynickiego KTH. Bowiem Zarząd jak i kibice po zakończonym sezonie zadowoleni byli z postawy wychowanków.
Sami hokeiści nie wykluczają takiej możliwości: ”Gdyby była taka możliwość – zostałbym pod Górą Parkową” – mówił Krzysztof Kozak jeszcze w czasie trwania rozgrywek.
 
Hokeistom dziękujemy za dotychczasową grę i życzymy powodzenia w ”nowych-starych” barwach.

 


Gorąco zachęcamy również do odwiedzin Portalu Kibiców KTH Krynica – kateheci.pl

Po zwycięstwo, dla kibiców, do historii

 

Share

Komentarze wyłączone.