.:Daily Sport News:.

Polski Serwis o Tematyce Hokejowej. O Hokeju… z klasą!

Jest jeszcze szansa na grę “Stoczni” w PLH?

Sierpień 05, 2011 Autor: Andrzej Kategoria: Przegląd Prasy

sport.trojmiasto.pl O kłopotach finansowych gdańskiego Stoczniowca pisaliśmy już nieraz, o tym, że drużyny seniorskiej nie zgłoszono do nadchodzących rozgrywek również. Tymczasem w czwartkowy wieczór władze gdańskiego klubu, przekazały mediom apel z prośbą o pomoc. Apel prezentujemy w całości, bez skrótów czy jakichkolwiek komentarzy ze strony redakcji.

 
Apel GKS Stoczniowiec Gdańsk
 
Przyjaciele gdańskiego hokeja!

Wielkimi krokami zbliża się sezon hokejowy 2011/2012. Nie dopuśćmy by w najwyższej klasie rozgrywkowej zabrakło drużyny Stoczniowca.

W ostatnich dniach otworzyła się dla nas jeszcze jedna szansa. Władze polskiego hokeja, które przyznają licencję na grę w ekstraklasie, z pewnością uchyliłyby nam furtkę, ostateczny termin przyznawania wniosków mija 12 sierpnia. Mamy jeszcze kilka dni na działania.

Apelujemy o pomoc i zaangażowanie do wszystkich, którym los drużyny nie jest obojętny, do wszystkich, którzy od lat 50-tych minionego wieku kibicowali hokejowi w Gdańsku, którzy w 1976 roku cieszyli się z pierwszego awansu gdańszczan do ekstraklasy, którzy od 1992 roku nieprzerwanie mogli w Olivii oglądać zmagania na najwyższym krajowym poziomie, co jest ewenementem w skali Polski […]
 
Marek Kostecki
Prezes Zarządu GKS Stoczniowiec
 

Artykuł dostępny na stronach Portalu Sport.trojmiasto.pl

 

Share

Komentarze wyłączone.