.:Daily Sport News:.

Polski Serwis o Tematyce Hokejowej. O Hokeju… z klasą!

Naprzód Janów wznowił treningi, czy na długo…

Sierpień 09, 2011 Autor: Andrzej Kategoria: Opinie, Przed Sezonem

Akuna Naprzód Janów W poniedziałek 8.sierpnia zawodnicy Naprzodu po raz pierwszy po przerwie wakacyjnej wyjechali na taflę Jantoru. Sytuacja nie wygląda jednak różowo. Braki w sprzęcie i podstawowym wyposażeniu widoczne są na każdym kroku. Zarówno gracze jak i sztab szkoleniowy zachodzą w głowę, jak potoczą się losy ich klubu.

 
– Razem z bramkarzami trenujemy w 17.osób. Z zawodników “starych” jest w składzie Sebastian Gonera, Michal Gryc i Marek Sowiński. Dwukrotnie trenował z nami również Łukasz Elżbieciak. Pozostali gracze to głównie juniorzy – powiedział Krzytsztof Kulawik. – Moim zdaniem nasza przyszłość rozstrzygnie się w najbliższych dniach, w chwili obecnej ciężko powiedzieć cokolwiek konkretnego – dodał zmartwiony całą sytuacją szkoleniowiec Naprzodu.
 
Na drugim posiedzieniu Komisji ds. Licencji klubowych PZHL, na którym zapadały decyzje o przyznawanych klubom uprawnieniach do gry w sezonie 2011/12, nazwa senorskiej drużyny z Janowa nie pojawiła się wcale, natomiast – trzymajcy pieczę nad rozgrywkami młodzieży Naprzodu – Międzyuczniowski Uczniowski Klub Sportowy Naprzód Janów został wezwany do uzupełnienia dokumentacji licencyjnej do dnia 12.08 br. Zegar tyka nieubłaganie, a ze strony Związku jak dotąd nie pojawiły się informacje świadczące o zmianie dotychczasowego stanu rzeczy.

 

Share

Komentarze wyłączone.