.:Daily Sport News:.

Polski Serwis o Tematyce Hokejowej. O Hokeju… z klasą!

Sympatyczny gest Prezesa Grycnera

Listopad 23, 2011 Autor: Andrzej Kategoria: Galeria, Inne

W środę 23.listopada doszło do spotakania Prezesa Janusza Grycnera, sztabu szkoleniowego, ludzi związanych z klubem oraz niedoszłej seniorskiej drużyny Naprzodu Janów. Prezes, który jak podkreśla nie zamierza opuścić drużyny, jest pełen determinacji by doprowadzić do wystartowania Naprzodu w I Lidze w sezonie 2012/13.

 
– Widząc Waszą postawę i przywiązanie do drużyny człowiekowi serce rośnie – w te słowa przywitał zawodników sternik Naprzodu. Na kolacji w przyległym do lodowiska Jantor euroHOTELU zjawiła się prawie cała zgłoszona do tegorocznych rozgrywek drużyna Janowa. Nie zabrakło “seniorów rodu” oraz sporego grona wiernych swojemu kluibowi wychowanków.
 
– W tej chwili jest nas trohę ponad dwudziestu i myślę, że w takim składzie przepracowując odpowiednio sezon przygotowawczy mamy szansę z dobrym skutkiem powalczyć na zapleczu ekstraligi – mówi Krzysztof Kulawik.
 
Para sprawdzonych szkoleniowców Naprzodu planuje sukcesywne wznowienie treningów dla zainteresowanych graczy. Mimo, iż plan nie jest jeszcze zatwierdzony zajęcia miałyby się odbywać już od grudnia br. Początkowo będzie to spotkanie raz w tygodniu, w niedalekiej przyszłości w miarę możliwości planujemy dwa, trzy treningi z naszymi hokeistami – wyjaśnia I trener Naprzodu.
 
Prezes nie krył wzruszenia z tak licznego przybycia prawie kompletnej drużyny, której w chwili obecnej nie było dane pokazać się przed szerszą publicznością, a która mimo wielomiesięcznego “rozstania” z chęcią przybyła na spotkanie w sympatycznej atmosferze. Były wspomnienia, były też plany na przyszłość… jakie…? Więcej szczegółów poznamy zapewne na spotkaniu opłatkowym, na któe prezes juz dziś serdecznie wszystkich zapraszał.

 
Głód hokeja w Janowie widoczny jest gołym okiem. W czasie kiedy drużyny młodzieżowe Naprzodu święcą triumfy, a drużyna żeńska Janowa nie bez problemu pokonuje równieśniczki z Tychów, nie próżnują także ci, którzy serce swojej dryznie oddali chyba już w chwili urodzenia…

 
Na jutrzejszy mecz Młodzików MUKS Naprzód Janów z MOSM Tychy szykowana jest wielka mobilizacja kibiców. Grupa UNJ’10 która z jak najlepszej strony zaprezentowała się sympatykom Naprzodu w ubiegłym sezonie, nie ustaje w staraniach o popularyzację hokeja w Katowicach-Janowie. Mimo, iż ta “najbardziej śląska ze ślaskich druyżyn” chwilowo nie posiada swojej reprezentacji w rozgrywkach seniorskich jako kibice hokeja wierzymy, że dzięki uporowi trenerów, zawodników oraz zawsze wiernych kibiców, Prezes dotrzyma danego słowa i nie dopuści do zaprzepaszczenia pracy wielu ludzi dla których hokej to życiowa pasja, a miejsce o dumnie brzmiącej nazwie Jantor ma z pewnością magiczną moc.

 

 

Share

Komentarze wyłączone.