.:Daily Sport News:.

Polski Serwis o Tematyce Hokejowej. O Hokeju… z klasą!

Skład Polek na MŚ w Korei Płd.

Marzec 05, 2012 Autor: PZHL Kategoria: Hokej Kobiecy

W poniedziałkowe popołudnie Marek Kozyra, trener hokejowej reprezentacji Polski Kobiet, ogłosił 22-osobową listę zawodniczek, które będą reprezentować Polskę na MŚ Dyw. IIB w Korei Południowej (10-16.03 br.)

 
W gronie powołanych zawodniczek znalazły się dwie bramkarki, sześć obrończyń i czternaście napastniczek. Warto jednak pamiętać, że w sobotnim meczu z Chorwatkami zarówno Sandra Kosakowska jak i Katarzyna Frąckowiak testowane były w formacji obronnej i bardzo dobrze wywiązały się z powierzonych obowiązków.

W Dzień Kobiet Polki wylatują z Warszawy do Seulu z przesiadką w Helsinkach. Pierwsze spotkanie nasza reprezentacja rozegra już 10 marca o godz. 8:30 (czasu polskiego) z Hiszpanią.
 
Pozostałe mecze Polek:
11.03.2012 z Belgią (5:00)
13.03.2012 z Islandią (8:30)
15.03.2012 z Koreą Płd. (12:00)
16.03.2012 z RPA (8:30)
 
BRAMKARKI:
Agata Kosińska (UKH Białe Jastrzębie), Małgorzata Burda (MUKS Naprzód Janów)
 
OBROŃCZYNIE:
Anna Kierc (UKH Białe Jastrzębie), Klaudia Chrapek (TMH Polonia), Magdalena Nowacka (UKHK Unia Oświęcim), Joanna Detmer (GKS Stoczniowiec), Izabela Malinowska, Katarzyna Mizera (MUKS Naprzód)
 
NAPASTNICZKI:
Marta Bigos, Magdalena Szynal, Ewelina Czarnecka, Paulina Kulas (UKH Białe Jastrzębie), Małgorzata Gałuszka, Katarzyna Frąckowiak, Sylwia Bielas (UKHK Unia), Karolina Późniewska, Magdalena Czaplik (TMH Polonia), Agnieszka Pióro (KTH Krynica), Aleksandra Berecka, Katarzyna Byczkowska (GKS Stoczniowiec), Małgorzata Ślimak, Sandra Kosakowska (MUKS Naprzód)

 

2 Komentarze do “Skład Polek na MŚ w Korei Płd.”


  1. Życzę awansu do Dyw. II A.

    1
  2. Michal pisze:

    Powodzenia dla Polskiej reprezentacji, dzisiaj rano 09.03 spotkałem się z reprezentacją Polski na lotnisku w Seoulu. Reprezentacja i trenerzy tak jak na lotnisku: Powodzenia! 행운을 빌어요 (haeng-un-eul bil-eoyo). Pozdrowienia Michał

    2%d bloggers like this: