.:Daily Sport News:.

Polski Serwis o Tematyce Hokejowej. O Hokeju… z klasą!

PLH: Wyniki II rundy play-off i play-out (mecz 4)

Marzec 13, 2012 Autor: Goro Kategoria: PLH

Ciarko PBS Bank podwyższa stan rywalizacji z Comarch Cracovią na 3:1. Aksam Unia na własnym terenie dogania Jastrzębie. GKS Tychy mimo, iż w dwumeczu gładko pokonuje Zagłębie z pewnością nie zaliczy tegorocznego sezonu do udanych. Nesta pokonuje w Toruniu MMKS Podhale robiąc kolejny krok na drodze do utrzymania w ekstralidze.

 

FINAŁ

Ciarko PBS Bank Sanok – Comarch Cracovia 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)

03:55 – 1:0 – Gruszka (Malasiński, Dziubiński)
17:15 – 1:1 – Dvorzak (Piotrowski, Wajda)
27:15 – 1:2 – Słaboń (L. Laszkiewicz, Sarnik)
31:53 – 2:2 – Vitek (Strzyżowski, Krzak)
35:28 – 3:2 – Malasiński (Dziubiński)
40:43 – 4:2 – Vitek (Zapała, Mojżisz) 5/4

KH Sanok: Odrobny – Mojżisz, Dronia, Vozdecky, Zapała, Kolusz – Kotaszka, Rąpała, Gruszka, Dziubiński, Malasiński – Kubat, Guriczan, Vitek, Krzak, Strzyżowski – Skrzypkowski, Maciejewski; Mermer, Milan, Radwański.

Cracovia: Radziszewski – Wajda, Besch, L. Laszkiewicz, Słaboń, Sarnik – Prokop, Kulik, Martynowski, Dvorzak, Kostuch – A. Kowalówka, Immonen, Sucharski, Rutkowski, Piotrowski – Dulęba, Lenius, Kosidło, Biela, Chmielewski.

Sędziowali: Rokicki, Wolas – Młynarski, Przyborowski.
Kary: 16-20 min, Widzów: 3000.
 

O 3. MIEJSCE

Aksam Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)

02:56 – 1:0 – Tabaczek (Rziha, Zatko) 5/4
19:30 – 1:1 – Słodczyk (Urbanowicz, Danieluk) 5/4
29:55 – 2:1 – Rziha (Krajczi, Tabaczek) 5/4
37:55 – 3:1 – S. Kowalówka (Zatko)
44:26 – 4:1 – Wojtarowicz (S. Kowalówka, Modrzejewski)
53:09 – 5:1 – Łopuski (Prochazka, Urbańczyk)
58:09 – 5:2 – Marzec (Bryk, Lipina)

Unia: Zborowski – Urbańczyk, Zatko, Rziha, Tabaczek, Krajczi – Piekarski, Noworyta, Łopuski, Prochazka, Stachura – Gabryś, Połącarz, Wojtarowicz, S. Kowalówka, Modrzejewski – Kasperczyk, Valusiak, Piotrowicz, Jakubik, Jaros.

JKH: Kosowski – Iviczicz, Górny, Kulas, Lipina, Bordowski – Rompkowski, Bryk, Urbanowicz, Słodczyk, Danieluk – Labryga, Pastryk, Salamon, Kąkol, Drzewiecki – Strużyk, Marzec, Kogut.

Sędziowali: Marczuk, Pachucki – Moszczyński, Szachniewicz.
Kary: 29-20 min, Widzów: 1300.
 

O 5. MIEJSCE

GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

42:19 – 1:0 – Woźnica 4/5
44:03 – 2:0 – Bagiński (Szimiczek) 5/4

GKS: Sobecki – Jakesz, Ciura, Bagiński, Szimiczek, Woźnica – Kotlorz, Sokół, Pasiut, Parzyszek, Da Costa – Majkowski, Wanacki, Witecki, Galant, Przygodzki – Mejka, Csorich, M. Kozłowski, Sośnierz, T. Kozłowski.

Zagłębie: Dzwonek – Kuc, Duszak, Ślusarczyk, Twardy, Bernat – Działo, Cychowski, Szewczyk, Zdenek, Golec – Banaszczak, Kurz, Kisiel, Zachariasz, Podsiadło – Kostromitin, Baca, Białek, Jarnutowski.

Sędziowali: Dzięciołowski – Długi, Kolusz.
Kary: 8-14 min, Widzów: 1000.
 

O UTRZYMANIE

Nesta Karawela Toruń – MMKS Podhale Nowy Targ 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)

05:59 – 0:1 – Szumal
07:09 – 1:1 – K. Kalinowski (Lidtke)
15:57 – 1:2 – Bomba (Wielkiewicz, Szumal)
29:03 – 2:2 – Baranyk (Gaisins, Bomastek) 5/4
33:36 – 3:2 – Bomastek (Bluks) 5/4
54:09 – 4:2 – Wróbel (Jankowski)

Nesta: Plaskiewicz – Bluks, Gaisins, Bomastek, K. Kalinowski, Baranyk – Smeja, Koseda, Wróbel, Ziółkowski, Jankowski – Gimiński, Lidtke, Dziegiel, Kuchnicki, Marmurowicz – Winiarski, Chrzanowski, Minge.

Podhale: Rajski – Dutka, K. Kapica, Różański, Jastrzębski, Ziętara – Łabuz, W. Bryniczka, Kmiecik, Naupauer, Michalski – R. Mrugała, Landowski Bomba, Wielkiewicz, Szumal.

Sędziowali: Radzik – Hyliński, Klich.
Kary: 12-16 min, Widzów: 1000.

 

Share

Komentarze wyłączone.