.:Daily Sport News:.

Polski Serwis o Tematyce Hokejowej. O Hokeju… z klasą!

Posiedzenie Zarządu PZHL

Maj 14, 2012 Autor: PZHL Kategoria: PZHL

PZHL W poniedziałek (14.05 br.) w warszawskiej siedzibie PZHL odbyło się ostatnie posiedzenie ustępującego Zarządu PZHL.

 

 
Członkowie Zarządu omówili starty reprezentacji Polski seniorów na MŚ w Krynicy-Zdroju i reprezentacji do lat 18 na Węgrzech oraz wysłuchali sprawozdań selecjonerów: Wiktora Pysza i Andrzeja Masewicza. W obu przypadkach ocena występów kadr narodowych była negatywna ze względu na nieosiągnięcie zakładanych wyników sportowych (celem kadry seniorów był awans do Dywizji IA, a U18 zajęcie miejsca medalowego). Wobec zbliżającego się Walnego Zjazdu PZHL i wyboru nowych władz ustępujący Zarząd postanowił nie podejmować decyzji w kwestii stanowisk selekcjonerów kadr narodowych.
 
W celu dalszego rozwoju hokeja kobiecego w Polsce Zarząd powołał kadrę juniorek do lat 18, która na jesieni zadebiutuje w mistrzostwach świata. Na czas organizacji reprezentacji Zarząd powierzył obowiązki pierwszego trenera Sławomirowi Budzińskiemu.
 
Zarząd PZHL przyjął uchwały o powołaniu w Bytomiu gimnazjalnego Ośrodka Sportowego Szkolenia Młodzieży (OSSM) dla dziewcząt oraz rozszerzeniu działalności OSSM w Nowym Targu o poziom licealny.

 
Zarząd pozytywnie ocenił pracę wszystkich pracowników biura Związku pod kierownictwem Sekretarza Generalnego oraz Wydziałów i Komisji związkowych w kadencji 2008-2012 wyrażając podziękowanie za rzetelnie wykonaną pracę.

 

Share

Komentarze wyłączone.