.:Daily Sport News:.

Polski Serwis o Tematyce Hokejowej. O Hokeju… z klasą!

Aksam nadal z Unią

Sierpień 08, 2012 Autor: Andrzej Kategoria: PLH, Przed Sezonem

Aksam Unia Oświęcim Jak poinformował oficjalny serwis internetowy Unii Oświęcim dotychczasowy sponsor tytularny – Firma Aksam – pozostanie marką “biało-niebieskich” również w sezonie 2012/13. Prezes “Paluszków Beskidzkich”, Adam Klęczar chwali współpracę z magistratem oraz prezydentem miasta Januszem Chwierutem.

 
Na decyzję Pana Prezesa wpływ miało kilka czynników. -Coraz lepiej układa się współpraca klubu z miastem, a podczas podpisywania nowej umowy, usłyszałem od Pana prezydenta Janusza Chwieruta wiele obietnic i zapewnień. Znam Pana prezydenta osobiście i wiem, że jest on człowiekiem honoru dlatego też ufam, że to co zostało przyrzeczone będzie spełnione. Dzięki temu doszedłem do wniosku, że wspólnymi siłami możemy odnieść sukces – zaznaczył właściciel firmy Aksam. /źródło Aksam Unia/
 
To nie koniec dobrych informacji dla kibiców oświęcimskiego klubu. Przedłużono umowy ze wspierającymi do tej pory klub podmiotami, cały czas prowadzone są również rozmowy z potencjalnymi nowymi sponsorami. Gratulując decyzji, która z pewnością zagwarantuje stabilizację finansową klubu, a co za tym idzie prawidłowe jego funkcjonowanie, życzymy aby smak przekąsek miał wpływ na poprawę miejsca na hokejowym podium w sezonie 2012/13.

 

Share

1 Komentarze do “Aksam nadal z Unią”


  1. Enfant Terrible pisze:

    Serdeczne podziękowania dla Pana Adama Klęczara.

    1