.:Daily Sport News:.

Polski Serwis o Tematyce Hokejowej. O Hokeju… z klasą!

Udany debiut Kapicy

Wrzesień 15, 2012 Autor: Rafał Kategoria: PLH, Transfery

Nowotarski zaciąg w klubach PLH spisuje się rewelacyjnie. Górale zdobywają gole i asystują. Należą do wyróżniających się graczy. Świetnie zadebiutował w barwach JKH Damian Kapica, gdzie został wypożyczony na sezon z czeskiego Ocelaři Třinec.

 
Zagrał na prawym skrzydle drugiego ataku, zapisując na swoje konto bramkę, bardzo ważną, bo dającą zwycięstwo i asystę przy wyrównującej bramce.
 
Najlepiej zagrali górale w barwach Sanoka. Widać bardzo chcieli się pokazać z jak najlepszej strony selekcjonerowi drużyny narodowej Igorowi Zacharkinowi. Ten zasiadł na trybunach w asyście Tomasza Rutkowskiego i bez przerwy coś notował w notesie. Nowotarżanie na pewno znaleźli się w nim, a jeśli nie, to aż roi się od ich nazwisk w protokole pomeczowym. Kolusz, Zapała i Dziubiński lokowali krążek w oświęcimskiej bramce. Cała trójka wpisała się w rubrykę „asystent”. Zapała z Koluszem po dwa razy, a Dziubińskiemu oraz Malasińskiemu i Gruszce do indywidualnych statystach dopisano po punkcie. Na listę strzelców wpisał się również Jarek Różański, reprezentujący oświęcimską Unię. Patryk Wajda (Sanok) zapisał się do protokołu faulem, wycenionym na 2-minutową odsiadkę.
 
W Krakowie gratulacje za zdobycie gola przyjmował Michał Piotrowski i tylko Kacper Guzik (GKS Katowice) i Rafał Dutka (GKS Tychy) nie dopisał sobie punktu w klasyfikacji kanadyjskiej. Dutka jest defensorem i jego zadanie to nie dopuścić do utraty gola. Niemniej znalazł się w protokole pomeczowym, gdy przez 2 minuty przebywał na ławce kar. Z kolei Guzik trzy razy podpadł arbitrowi, który wyrzucił go z lodowiska nakładając na niego kary mniejsze. Zwycięskiego gola ( w karnych) w meczu z Zagłębiem zdobył Milan Baranyk […]

 
Stefan Leśniowski
 

Na więcej zapraszamy na strony Sportowego Podhala.


 

Share

Komentarze wyłączone.