.:Daily Sport News:.

Polski Serwis o Tematyce Hokejowej. O Hokeju… z klasą!

Zacharkin obserwuje przed EIHC

Styczeń 11, 2013 Autor: PZHL Kategoria: Reprezentacja

W piątek (11.01 br.) selekcjoner hokejowej reprezentacji Polski Igor Zacharkin przylatuje do Polski i podczas meczów ligowych będzie obserwował kadrowiczów pod kątem zbliżającego się turnieju EIHC i kwietniowych MŚ Dywizji IB.

 
Selekcjoner kadry obejrzy najpierw spotkanie w Oświęcimiu pomiędzy miejscową Aksam Unią a HC GKS Katowice. Trenerem katowiczan jest Jacek Płachta, wielokrotny reprezentant Polski, a obecnie także asystent trenera reprezentacji. Po meczu trenerzy kadry spotkają się, aby omówić przygotowania do turnieju Euro Ice Hockey Challenge w Tychach (7-9.02.2013) oraz kwietniowych MŚ Dywizji IB w Doniecku (14-20.04.2013), czyli najważniejszej imprezy sezonu dla polskiego hokeja. W niedzielę (13.01) Igor Zacharkin uda się także do Krakowa, gdzie obejrzy kolejnych kadrowiczów podczas meczu Comarch Cracovia – GKS Tychy.
 
Najbliższy turniej Euro Ice Hockey Challenge z udziałem Polaków odbędzie się na Stadionie Zimowym w Tychach, w dniach 7-9 lutego br. Polacy zmierzą się kolejno z Koreą Południową (7.02, 19:30), Rumunią (8.02, 19:30) i Węgrami (9.02, 17:00). Bardzo ciekawie zapowiada się zwłaszcza mecz z Koreą, gdyż będzie to okazja do rewanżu za przegraną 2:3 podczas ostatnich MŚ Dywizji IB w Krynicy-Zdroju.

 

Komentarze wyłączone.


%d bloggers like this: