.:Daily Sport News:.

Polski Serwis o Tematyce Hokejowej. O Hokeju… z klasą!

Pomoc dla Przemka Pełki

Luty 06, 2013 Autor: Andrzej Kategoria: Inne

Wielki miłośnik hokeja, uznany komentator telewizyjny tej dyscypliny sportu (Polsat Sport, Canal+) potrzebuje naszej pomocy. To zatory tętnic sprawiły, że jeden z najlepszych polskich komentatorów sportowych Przemysław Pełka stracił nogę. W internecie ruszyła pomoc dla dziennikarza.

 

 

Szczegóły akcji i możliwości pomocy Przemkowi na Facebooku
/kliknij zdjęcie powyżej/

 
Wypowiedź Przemka:

Cześć, jestem Przemek. Od 10 lat robię to, to kocham – komentuję dla Was mecze piłki nożnej i hokeja na lodzie. Byłem aktywny, uprawiałem amatorsko różne sporty. Kilka miesięcy temu zaczęła boleć mnie lewa noga. 30 listopada trafiłem do szpitala. Lekarze orzekli zatory wszystkich trzech tętnic poniżej kolana-przyczyna zatorów, do tej pory pozostaje nieznana. W dwa tygodnie przeszedłem 7 operacji, ale z powodu komplikacji nogi nie udało się uratować. Tydzień przed wigilią została amputowana powyżej kolana. Bardzo chciałbym wrócić do sprawności fizycznej, w tym celu potrzebuję funduszy na rehabilitację, a przede wszystkim na protezę, która jest szalenie kosztowna.
Wkrótce zostanę po raz pierwszy ojcem. Dzięki protezie mógłbym za małym Julkiem. Dlatego proszę Was o wsparcie i przekazanie 1% podatku lub darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem Pełka, 1949. Bardzo dziękuję za każdą wpłatę. – Przemek Pełka.

 

Komentarze wyłączone.


%d bloggers like this: