Sadio Mane dołącza do drużyny Bayernu Monachium

Sadio Mane dołącza do drużyny Bayernu Monachium

W mediach aż huczy od informacji na temat transferu Roberta Lewandowskiego. O odejściu Polaka z Bayernu Monachium do FC Barcelony piszą niemal wszyscy. Jednak w mediach pojawia się na ten temat sporo sprzecznych informacji. W ostatnich dniach oficjalnie potwierdzony został jednak transfer Sadio Mane z FC Liverpoolu do Bayernu Monachium.

Senegalczyk oficjalnie dołącza do Bayernu Monachium

Transfer Sadio Mane do Bayernu Monachium dla wielu kibiców może wydawać się zaskoczeniem. Jednak różne portale internetowe zajmujące się transferami już od dłuższego czasu informowały o takiej możliwości. No i stało się. Senegalczyk podpisał kontrakt z niemieckim klubem i na pewno jest sporym wzmocnieniem zespołu z Monachium. Czy taki ruch transferowy ze strony włodarzy Bayernu jest przygotowaniem się na odejście z klubu Roberta Lewandowskiego? Wielu fachowców mówi, że tak właśnie może być.

Przychodzi Sadio Mane, a Robert Lewandowski odchodzi?

Spekulacje na temat transferu Polaka do FC Barcelony ponownie zostały podgrzane. A wcześniej już było głośno o tym transferze. Ciągłe informacje w tym temacie umieszczał m.in. portal sportowy fussball.pl. Wszystko za sprawą przyjścia do niemieckiego zespołu Sadio Mane. Teraz wygląda na to, że Bayern byłby skłonny oddać do hiszpańskiego zespołu Polaka. Szczególnie, że FC Barcelona podobno złożyła ponowną ofertę za polskiego zawodnika, która opiewa na wyższą kwotę niż propozycja numer jeden. Biorąc pod uwagę fakt, że Lewandowskiemu kończy się kontrakt z zespołem z Bawarii już za rok, a ponadto Sadio Mane dołączył do klubu z Niemiec, to na pewno opcja przejścia Polaka do ligi hiszpańskiej jest coraz bardziej prawdopodobna.