Tatuaż sponsorski zmywalny – jak stworzyć tatuaż z logo?

Tatuaż sponsorski zmywalny – jak stworzyć tatuaż z logo?

Tatuaże tymczasowe wykorzystuje się w wielu dyscyplinach sportowych. Najczęściej dotyczy to boksu, MMA i innych podobnych. Stosuje się je w celach promocyjnych, co zapewnia bardzo dużą skuteczność. Taki tatuaż z logo sponsora to po prostu doskonała reklama. Zobacz, jak zamówić taki tatuaż sponsorski na indywidualne zamówienie. 

Tatuaże tymczasowe z logo – jak to działa?

Tatuaż sponsorski to doskonała alternatywa dla zwykłych nadruków z logo sponsora, naszywanych na odzieży. Umieszcza się go bezpośrednio na ciele, w związku z czym to fantastyczna opcja w przypadku sportów, w których rozgrywki odbywają się bez pełnego stroju.

Dużą zaletą tatuaży tymczasowych jest bardzo duża trwałość. Utrzymują się na skórze naprawdę długo i są mocno odporne na działanie wilgoci. Dzięki temu pot nie powoduje ich rozmywania. Jak więc zmyć tatuaże wodne? W tym celu wystarczy użyć oliwki kosmetycznej. Tłusta konsystencja bez problemu pozwoli usunąć naklejkę. Jednak dopóki tego nie zrobimy, tatuaż może utrzymywać się nawet do kilku dni.

Aplikacja tatuaży tymczasowych jest niebywale prosta. Robi się to dokładnie tak, jak w przypadku znanych wszystkim z pewnością tatuaży zmywalnych dla dzieci.

Gdzie zamówić tatuaż sponsorski?

Tatuaż sponsorski musi być wykonany tak, by dokładnie prezentował logo i wszystkie niezbędne treści. Dlatego też gotowego nie kupimy – możemy jedynie zlecić wykonanie go na specjalne zamówienie. Pytanie tylko, gdzie tworzy się właściwie takie rzeczy?

Okazuje się, że wcale nie trzeba daleko szukać. A wręcz przeciwnie, bo każdy może zamówić taki tatuaż sponsorski przez internet na fotobloki.pl. W tym celu nie trzeba więc nawet nigdzie wychodzić i niczego załatwiać – produkt przyjdzie bezpośrednio pod wyznaczony adres. Wystarczy jedynie stworzyć odpowiedni projekt. Specjaliści mogą wykonać dla nas dowolny nadruk.

Sponsorskie tatuaże zmywalne – jak stworzyć własny projekt?

Chcesz zamówić tatuaż sponsorski? Musisz więc przygotować projekt, który dana firma dla Ciebie przygotuje. Na tym etapie warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Przede wszystkim dobrze jest się zastanowić nad dopasowaniem wzoru tatuażu tymczasowego do wymagań i potrzeb sponsora. Dlatego też najlepiej już wcześniej dokonać wszystkich ustaleń na tym poziomie.

Kolejna ważna sprawa to wielkość tatuażu. Maksymalny wymiar tatuażu tymczasowego może różnić się w zależności od wybranego arkusza. W przypadku A4 jest to 190 x 277 mm, natomiast A3 277 x 400 mm. Plik z wzorem należy przygotować tak, by miał on odpowiedni format oraz rozdzielczość. Ta ostatnia powinna być jak najwyższa. Dziki temu jakość wydruku będzie doskonała.

Tatuaż sponsorski można zamówić w formie pociętej na sztuki lub na całym arkuszu. Warto więc zastanowić się, która opcja będzie lepsza. Dodatkowo, przed wykonaniem zamówienia, należy również oświadczyć, że ma się prawa autorskie do danego projektu. Dopiero po zaznaczeniu tego, można dokonać zakupu.

Tatuaże sponsorskie na zamówienie – ile to kosztuje? 

Ile trzeba zapłacić za tatuaż sponsorski i czy jest to opłacalne? Okazuje się, że zamówienie takiego tatuażu na podstawie własnego projektu to jedyne kilkadziesiąt złotych. Przy formacie A4 jest to około 30 zł, natomiast A3 to około 60 zł. Na arkuszu może znaleźć się oczywiście kilka tatuaży. Dodatkowo płatne jest także cięcie ich na pojedyncze sztuki. Nie da się więc ukryć, że jest to naprawdę doskonała inwestycja. W porównaniu zysków związanych z posiadaniem sponsora, ten wydatek jest naprawdę niewielki.