Znamy pierwsze nazwiska, które pojawią się na karcie walk Fame MMA 12

Znamy pierwsze nazwiska, które pojawią się na karcie walk Fame MMA 12

W sobotę 2 października odbyła się gala Fame MMA 11. Wydarzenie wzbudziło ogromne zainteresowanie wszystkich fanów sportu w kraju. Gala nr 11 jest już jednak przeszłością, a wszyscy nie mogą się już doczekać ogłoszenia gali nr 12. Ta odbędzie się już 20 listopada 2021 roku.

Kto wystąpi na Fame MMA 12?

Gala Fame MMA 12 już niedługo. Wszyscy oczekują jakichkolwiek informacji na temat zawodników, którzy pojawią się w ringu. Na ten moment wiemy, że na 12-stce pojawi się m.in. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, który zmierzy się po raz kolejny z profesjonalnym zawodnikiem MMA. Jego rywalem będzie Marcin Wrzosek, który kiedyś był posiadaczem pasa KSW, jednak jego ostatnie walki to pasmo porażek m.in. z Borysem Mańkowskim oraz Normanem Parke. Dodajmy, że ta walka odbędzie się na zasadach bokserskich.

Oprócz nich na Fame MMA 12 zaprezentują się także Adrian Polak oraz Maksymilian Wiewiórka. Ta walka ma być o pas, ponieważ jak dobrze wiemy, jego posiadaczem jest obecnie Adrian Polak. W mediach społecznościowych pojawiają się także informacje na temat walki pomiędzy Piotrem „Bestią” Piechowiakiem a Krzysztofem Radzikowskim. To starcie w wadze ciężkiej wywoła na pewno sporo emocji.

Debiutant oraz walka kobiet w karcie walk Fame MMA 12

W klatce Fame MMA podczas gali nr 12 pojawi się także debiutant ze sceny freestyle na słowa, a więc Kornel „Koro” Regel. Zmierzy się on z zawodnikiem występującym już wcześniej w organizacji Fame, którym jest Patryk „Ryba” Karaś. To starcie również będzie na pewno bardzo emocjonujące, a dodatkowego smaczku mogą dodać potyczki słowne na konferencjach przed galą. Wspomnieć należy także o walce kobiet, ponieważ podobnie jak na poprzednich galach, tak samo i tutaj zmierzą się Panie. Na ten moment ogłoszono już walkę pomiędzy „Zusje” a Martą „Martirenti” Rentel.

Poprzednie wydarzenia sportowe organizowane przez federację Fame MMA stały na naprawdę wysokim poziomie organizacyjnym. Z kolei poziom od kilku gal bardzo mocno podnosi się również poziom sportowy. Świadczyć mogą o tym chociażby występy takich zawodników, jak Borys Mańkowski, Popek, Norman Parke, czy też teraz Marcin Wrzosek. Zawodnicy z historią w profesjonalnych, czy też zawodowych organizacjach MMA na pewno przyciągają nową publikę, a przy okazji jeszcze bardziej podnoszą renomę, a także zwiększają emocje i poziom sportowy wydarzenia. Przypomnijmy, że Fame MMA 12 odbędzie się już 20 listopada tego roku.