Amazon Prime Video wyprodukuje film z udziałem Roberta Lewandowskiego

Amazon Prime Video wyprodukuje film z udziałem Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski od wielu lat jest jednym z najlepszych i najbardziej popularnych piłkarzy na świecie. To sprawia, że wielu postronnych ludzi interesuje się karierą, życiem prywatnym oraz drogą na sam szczyt w wykonaniu Polaka. Z tych względów Amazon Prime Video postanowił nagrać dokument z udziałem Roberta Lewandowskiego. Wstępnie premierę dokumentu zaplanowano na rok 2022.

Dokument ukaże historię sukcesu Roberta Lewandowskiego

Do prasy już przedostają się pierwsze informacje na temat produkcji, którą ma zrealizować Amazon Prime Video. Głównym przesłaniem produkcji ma być droga, którą Polak przeszedł, aby przedostać się do miejsca, w którym jest obecnie. Najlepszy piłkarz świata 2020 roku na pewno ma wiele do opowiedzenia w tej kwestii. Sam Robert zdradził także, że w filmie ukażą się momenty z jego kariery, które do tej pory nie ujrzały światła dziennego. Wg głównego bohatera dokumentu, dokument ma być inspiracją dla młodych osób. Dla osób, które mają marzenia i chcą je spełniać. Można przypuszczać, że inspiracja od najlepszego polskiego piłkarza w historii na pewno będzie cenna dla wielu młodych osób i nie tylko.

Dotychczasowe dokumenty piłkarskie wyprodukowane przez Amazon Prime Video

Platforma odpowiedzialna za produkcję dokumentu o Robercie Lewandowskim posiada już na swoim koncie wiele innych cenionych produkcji. Do tej pory na platformie Amazon Prime Video widzowie mogli obejrzeć m.in takie dokumenty jak: „Steven Gerrarda Make Us Dream”, „El Corazón de Sergio Ramos”, „SCHW31NS7EIGER Memories – From Beginning to Legend”.  Na platformie znajdują się także produkcje związane stricte z klubami piłkarskimi, jak chociażby Manchesterem City, Leeds United, a już niedługo ukaże się dokument przedstawiający losy Bayernu Monachium, w którym obecnie gra Robert Lewandowski.

Przypomnijmy, że premierę dokumentu z Robertem Lewandowskim zaplanowano na rok 2022.