Andy Roddick porównał Igę Świątek do… Mike’a Tysona

Andy Roddick porównał Igę Świątek do… Mike’a Tysona

Od dłuższego czasu Iga Świątek wspaniale prezentuje się na kortach wszelkich turniejów tenisowych. Nic więc dziwnego, że przed rozpoczynającym się French Open 2022 wielu znanych sportowców i ekspertów czy też największych gwiazd tenisa komplementuje polską zawodniczkę. Na dość nietypowe porównanie zdecydował się Andy Roddick, a więc były świetny zawodnik tenisa, a także lider rankingu ATP. Powiedział on, że polska zawodniczka w dużym stopniu przypomina mu Mike’a Tysona.

Słowa uznania dla Igi Świątek

Przed rozpoczynającym się Roland Garros 2022, Iga Świątek jest uznawana za największą faworytkę kobiecego turnieju. Warto dodać, że w pierwszym spotkaniu Polka bardzo szybko poradziła sobie z Łesię Curenko, wygrywając z nią 2:0 w setach. Dodajmy, że to zwycięstwo było już zwycięstwem nr 29 z rzędu jeśli chodzi o zawodowy Tour.

Oczywiście polska zawodniczka już wcześniej otrzymywała mnóstwo pochwał. Nawet portal sportowy rozpisywał się o tym, jak Iga Świątek odnosi kolejne sukcesy. Niesamowita forma polskiej zawodniczki sprawia, że naprawdę słowa uznania i pochwały docierają do niej z najróżniejszych stron. Po tym zwycięstwie Andy Roddick ponownie postanowił skomentować postawę i grę Polki.

Iga Świątek jak Mike Tyson

Tym razem Andy Roddick pokusił się o porównanie Igi Świątek do Mike’a Tysona. Skąd to porównanie? Otóż według Amerykanina Iga Świątek również po prostu wchodzi na kort i zaczyna robić swoje. Tak samo jak Mike Tyson wyszedł na ring i zaczął po prostu uderzać swoich przeciwników bez zbędnych ruchów i zbędnego tańczenia wokół przeciwników.