Arkadiusz Milik z problemami w Olympique Marsylia. Czy ponownie zmieni klub?

Arkadiusz Milik z problemami w Olympique Marsylia. Czy ponownie zmieni klub?

Pobyt Arkadiusza Milika w francuskim zespole Olympique Marsylia zapowiadał się naprawdę obiecująco. Polski napastnik przeniósł się z włoskiego Napoli do francuskiej ekipy z nadzieją na kolejny krok w przód w swojej karierze. Niestety, ale rzeczywistość jest zgoła inna.

Minął rok od transferu Arkadiusza Milika do OM

Dokładnie 21 stycznia 2021 roku sfinalizowano wypożyczenie Arkadiusza Milika z włoskiego SSC Napoli do Olympique Marsylia. Polak we legendarnym francuskim klubie uznawany był za wielką gwiazdę. Dobra forma w pierwszych meczach nowego zespołu sprawiła, że kibice zaczęli skandować nazwisko i niewątpliwie mieli nowego ulubieńca klubu.

Niestety, ale od razu po dobrym początku w wykonaniu Milika, przyszła kolejna kontuzja w jego karierze. Tym razem wykluczyła ona go z gry w klubie. Po powrocie do gry oraz do formy, Arkadiusz Milik niestety ponownie znalazł się u lekarzy. Z tego powodu nie mógł wystąpić na Mistrzostwach Europy 2021, a także w pierwszych spotkaniach klubowych Olympique Marsylia w nowym sezonie 2021/2022.

Problemy Arkadiusza Milika w OM

Po przeciętnej grze, licznych kontuzjach oraz słabej skuteczności w kluczowych momentach, Arkadiusz Milik ostatnie mecze swojego zespołu ogląda niestety z wysokości ławki rezerwowych. Trener coraz rzadziej na niego stawia, a na domiar złego do klubu dołączył kolejny napastnik.

Sytuacja w Olympique Marsylia na pewno nie jest kolorowa w ostatnim czasie dla napastnika reprezentacji Polski. Wydaje się, że po przyjściu do klubu kolejnego napastnika może on po prostu rozpocząć poszukiwanie nowego klubu. Szczególnie w momencie, gdy nie do końca wykorzystuje on swoje szanse wtedy, gdy już pojawi się na boisku. Miejmy nadzieję, że już niedługo Arkadiusz Milik zacznie regularnie występować w spotkaniach, niezależnie czy będzie to jego obecny klub Olympique Marsylia, czy też inna drużyna piłkarska. Wszystko po to, aby był on gotowy i w pełni formy na marcowe mecze barażowe do Mistrzostw Świata w Katarze oraz kolejne ważne spotkania reprezentacji Polski.