Cały świat śmieje się z Loewa, krytyka po przegranym meczu

Cały świat śmieje się z Loewa, krytyka po przegranym meczu

Niemiecki selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Joachim Loew po ostatnim przegranym meczu zmierzył się z ogromną falą krytyki. Mecz z Północną Macedonią zakończył się z wynikiem 1:2 w eliminacjach do przyszłorocznych Mistrzostw Świata. Komentatorzy domagają się, aby Loew natychmiastowo zrezygnował ze swojego stanowiska, z ważywszy na to, że już znacznie wcześniej informował  o zakończeniu pracy z reprezentacją pro Euro. 

Mocne słowa w kierunku Loewa 

Najbardziej o przegranej pisze dziennik „Bild” i żąda natychmiastowego odejścia Loewa. Podkreśla, że jest to już trzecia porażka pod okiem selekcjonera. Gazeta mocno oskarża trenera, sugerując, że to on jest za wszystko odpowiedzialny, gdyby pracował w klubie, to właśnie teraz straciłby pracę. „Bild” w swoim artykule dodaje; „Nie widzicie, jak cały świat się z nas śmieje?” Uważa, że drużyna już od trzech lat jest źle kierowana, a teraz są tego konsekwencje.

Nadszedł czas na zmiany, Niemcy potrzebują sukcesu

Coraz więcej osób uważa, że to najwyższy czas, aby Loew odszedł i pozwolił komuś innemu poprowadzić reprezentację. Jego zasługi są niepodważalne, ale to już czas na zmiany. Lepiej podjąć tę decyzję już teraz, ponieważ odejście po Euro może się już okazać za późne. Niemcy potrzebują sukcesu, a pod jego wodzą to się nie uda. W ostatnim meczu brakowało wszystkiego, Niemcy zbłaźnili się do szpiku kości. Ich brak przygotowania doprowadził do przegranej z piłkarzami znajdującymi się na 65 miejscu w światowym rankingu. Kolejna gazeta mianowicie „Der Tagesspiegel” oceniła mecz jako „poniżej zera”. Ciężko na tę chwilę znaleźć osoby, które będą bronić selekcjonera. Bowiem, więcej jest jego krytyków niż sprzymierzeńców. 

Macedonia Północna cieszy się ze swojego sukcesu

O Macedonii Północnej jest teraz głośno. Drużyna odniosła sukces, jak można wyczytać w jednej z gazet: ,,Chłopcy, ale historia! To był nokaut! To największa wygrana w historii naszego futbolu!’’Portal Makfax napisał, że drużna jest silna i dobrze przygotowana. To dopiero pierwsza wygrana, a sukcesów przed nimi jest znacznie więcej. Kolejny portal Telma, określi, że Macedonia Północna zagrała perfekcyjny mecz, gdzie rewelacyjne zaprezentowali się w obronie i zabłysnęli w ataku. 

Jeden komentarz o “Cały świat śmieje się z Loewa, krytyka po przegranym meczu

Comments are closed.