Koronawirus w Legii Warszawa

Koronawirus w Legii Warszawa

Już w najbliższą niedzielę Legia Warszawa rozegra mecz z Lechem Poznań. W przypadku Legii Warszawa trener drużyny, Czesław Michniewicz będzie miał ciężki orzech do zgryzienia, a to wszystko za sprawą koronawirusa, który uniemożliwia grę niektórym zawodnikom. Do grona zarażonych graczy po badaniach wykonanych w środę dołączył kolejny piłkarz, według doniesień jest nim Domagoj Antolić. Domagoj czuje się doskonale, jednak pozostaje w domowej izolacji.

Wcześniej pozytywne wyniki testów na koronawirusa mieli również inni piłkarze Legii Warszawa i we wtorek właśnie u tych piłkarzy powtórzono testy, aby sprawdzić, czy mogą oni wrócić do gry. O których zawodnikach mowa? Igor Lewczuk i Thomas Pekhart to piłkarze, którzy we wtorek zostali poddani kolejnym badaniom, obaj mają wyniki negatywne. Lewczuk musiał zostać poddany kolejnemu badaniu, które również dało wynik ujemny, jednak dla pewności miał zostać przebadany również dzisiaj. Do czasu wyniku dzisiejszego testu, który będzie roztrzygający, Lewczuk ma pozostać w domu, bez kontaktu z pozostałymi członkami zespołu.

Koronawirusa przeszedł również Luquinhas, jednak ten zawodnik powrócił już do normalnych treningów. Dwóch kolejnych zawodników aktualnie przebywa w izolacji.

Jednym z nich jest Jose Kante, który miał katar i kichał, więc zapobiegawczo został odizolowany od reszty zespołu, mimo negatywnego wyniku testu na koronawirusa.

William Remy również został odizolowany od drużyny po tym, jak zorganizował imprezę, na której bez wątpienia było zbyt dużo osób, jak na panujące w ostatnim czasie warunki pandemiczne.