Krystian Bielik wraca po kontuzji

Krystian Bielik wraca po kontuzji

Blisko rok temu Krystian Bielik doznał kontuzji, która wymagała wielomiesięcznych wysiłków zarówno samego piłkarza, jak i jego rehabilitantów. Na początku roku zawodnik doznał urazu więzadeł krzyżowych, co zaniepokoiło nie tylko samego Krystiana, ale również jego fanów. Wiele osób obawiało się o to, czy Bielik w ogóle wróci na boisko. Młody piłkarz dał z siebie wszystko podczas procesu zdrowienia i już niebawem znowu będzie mógł biegać po murawie, razem z resztą swojej drużyny Derby County.

To 14 stycznia bieżącego roku Krystian Bielik zagrał mecz, podczas którego został zniesiony z boiska na noszach, a później operowany. Po operacji przyszedł czas na niezwykle intensywną rehabilitację, która pomogła mu wrócić do formy po 11 miesiącach walki.

W piątek trener Phillip Cocu wziął udział w konferencji prasowej, podczas której ogłosił, że Krystian Bielik powrócił do zdrowia i znowu pojawi się na boisku u boku pozostałych członków drużyny Derby County. Najprawdopodobniej zawodnik pojawi się na boisku jeszcze w tym roku.