Nie będzie zmiany selekcjonera w polskiej drużynie

Nie będzie zmiany selekcjonera w polskiej drużynie

Grzegorz Lato w końcu wypowiedział się w sprawie, która spędzała sen z powiek kibicom naszej krajowej reprezentacji. Chodzi oczywiście o stanowisko selekcjonera w naszej narodowej reprezentacji. Grzegorz Lato ogłosił, iż jego zdaniem nie ma sensu w ogóle rozmawiać o zmianie selekcjonera i że na tym stanowisku powinien pozostać Jerzy Brzęczek.

Rozmowy i plotki o zmianie selekcjonera nie ustają, jednak Zbigniew Boniek najpewniej nie planuje żadnych zmian w tym zakresie, a sam Grzegorz Lato również na niego nie naciska. Według Grzegorza Lato, który jest byłym reprezentantem Polski, a także byłym prezesem PZPN zwolnienie Jerzego Brzęczka przez Zbigniewa Bońka byłoby wręcz nierozsądne ze względu na fakt, że Brzęczek doprowadził kadrę na Euro.

Należy pamiętać o tym, że niebawem kończy się kadencja prezesa i w PZPN pojawi się nowy zarząd i wtedy zapadną decyzje o tym, kto przejmie opiekę nad zespołem i związkiem.

Grzegorz Lato zaznacza, że ten moment nie jest odpowiedni na żadne zmiany również ze względu na fakt, że pozostało tylko pół roku do mistrzostw Europy.