Ostatnie wspólne zwycięstwo Kubota i Melo – zawodnicy kończą współpracę

Ostatnie wspólne zwycięstwo Kubota i Melo – zawodnicy kończą współpracę

Łukasz Kubot i Marcelo Melo rozegrali pojedynek, w którym pokonali swoich rywali Holendra Wesleya Koolhofa i Chorwata Nikolę Mektica w występie turniejowym odbywającym się w Londynie, który zakończył ich współpracę. Niestety wcześniej polsko-brazlijski team odniósł dwie porażki, przez co Kubota i Melo nie mają szansy na awans do półfinału.

Należy dodać, że przeciwnicy Łukasza Kuboty i Marcelo Melo wcześniej, w odróżnieniu od swoich rywali wygrali dwa pojedynki, więc byli przekonani, że będą zaliczać się do czterech najlepszych par na turnieju masters.

Dzisiaj o godzinie 19 odbędzie się niezwykle ciekawy mecz, podczas którego Wesley Koolhof i Nikola Mektić zmierzą się z poprzednimi rywalami Kubota i Melo. Zwycięzcy tego meczu awansują do półfinału.

To zwycięstwo było niezwykle istotne dla duetu Łukasza Kubota i Marcelo Melo ze względu na fakt, że to ich ostatnia wspólna rozgrywka, każdy z nich będzie miał nowego partnera. Mężczyźni rozpoczęli współpracę w drugiej połowie 2016 roku i razem wygrali 15 turniejów.