Vukovic wrócił na ławkę trenerską Legii Warszawa i od razu zwycięża

Vukovic wrócił na ławkę trenerską Legii Warszawa i od razu zwycięża

Wynikiem 4:0 zakończyło się środowe spotkanie zaległej 3. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Zagłębiem Lubin. Gospodarze po ostatnich perypetiach w klubie, na to spotkanie wyszli już z nowym trenerem na ławce. Zespół z Warszawy ponownie poprowadził Aleksandar Vukovic, co jak widać po wyniku spotkania, pozytywnie wpłynęło na piłkarzy.

Gospodarze od początku kontrolowali przebieg meczu

Legia Warszawa w spotkaniu z Zagłębiem Lubin od samego początku wyglądała na bardzo zmotywowany zespół. Piłkarze na pewno chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, szczególnie po ostatnim niebezpiecznym incydencie z kibicami. Przypomnijmy, że grupa chuliganów zaatakowała autokar meczowy z piłkarzami Legii Warszawa.

Wydaje się, że nowy-stary trener Legionistów to bardzo dobra decyzja personalna prezesa Dariusza Mioduskiego. Trener mógł trenować już wcześniej ze znaczną grupą piłkarzy, którzy wciąż występują w klubie z Warszawy. Dzięki temu miał on ułatwione wejście do szatni, a także nie potrzebował aż tak dużo czasu, aby poznać piłkarzy i skompletować wyjściowy skład.

Radomiak Radom kolejnym rywalem warszawskiego zespołu

W następnym spotkaniu ligowym piłkarze Legii Warszawa zmierzą się z niekwestionowanym czarnym koniem tegorocznych rozgrywek, a więc ekipą beniaminka Radomiaka Radom. Ten mecz powinien pokazać całemu środowisku piłkarskiemu, czy dominacja i wynik Legii w meczu z Zagłębiem był jedynie efektem przypadku, czy też Vukovic tak mocno wpłynął zespół w pozytywnym tego słowa znaczeniu.