Zinedine Zidane obejmie posadę w PSG? Fani Olympique Marsylia z apelem do trenera

Zinedine Zidane obejmie posadę w PSG? Fani Olympique Marsylia z apelem do trenera

W mediach coraz częściej przewijają się informacje o potencjalnym objęciu drużyny Paris Saint-Germain przez legendarnego piłkarza i trenera – Zinedine’a Zidane. Takiego obrotu spraw nie wyobrażają sobie jednak kibice innych klubów we Francji, jak np. kibice Olympique Marsylia.

Marsylia domowym miastem Zinedine’a Zidane

W swojej karierze Zinedine Zidane nie miał oczywiście nigdy okazji, aby założyć koszulkę zespołu Olympique Marsylia. Jednak to właśnie w tym mieście urodził i wychował się legendarny reprezentant Francji. Po rozstaniu się z Realem Madryt, trener postanowił wrócić do rodzinnego miasta i tam zostać na dłużej. Z tego względu były piłkarz i obecny trener na co dzień spotyka się z sympatią miejscowych. Nic więc dziwnego, że kibice Olympique Marsylia wręcz proszą swojego idola, aby nigdy w życiu nie objął posady trenera zespołu PSG.

Spotkanie Zinedine’a Zidane z miejscowymi fanami

W ostatnich dniach w Marsylii odbyło się spotkanie, na którym pojawił się Zinedine Zidane. Na spotkaniu nie zabrakło przyśpiewek w kierunku legendarnego reprezentanta Francji oraz obecnego trenera, aby nie poszedł on do Paryża. Wśród słów, które skandowali kibice nie mogło zabraknąć również podziękowań oraz słów uznania w kierunku trenera.

Przypomnijmy, że Zinedine Zidane jest łączony nie tylko z Paris Saint-Germain, lecz również z kadrą Francji. Czy mógłby on w najbliższym czasie objąć reprezentację Francji i zastąpić Didiera Deschampsa?