Radosław Majdan ma koronawirusa

Radosław Majdan ma koronawirusa

W ostatnim czasie pandemia koronawirusa rozwija się w zastraszającym tempie, a sama choroba dosięga coraz szersze grono osób. Codziennie w prasie, na portalach i w telewizji możemy ujrzeć informacje o nowych rekordach zakażeń. Koronawirus dotyka ludzi z różnych środowisk, którzy wykonują najróżniejsze zawody, więc wzrost liczby chorych nie ominął również przedstawicieli świata sportu.

Wydarzenia sportowe odbywają się przy zachowaniu reżimu sanitarnego lub bez udziału publiczności, jednak to nie jest w stanie zatrzymać zakażeń wśród sportowców. W ostatnich dniach pojawiły się doniesienia mówiące o tym, że do grona zarażonych dołączył Radosław Majdan. Były bramkarz Wisły Kraków i Polonii Warszawa z powodu koronawirusa wylądował w szpitalu, jednak do informacji publicznej nie podano, w jakim stanie znajduje się Majdan.

Sam piłkarz zamieścił wpis na swoim instagramie:

Jak już zapewne wiecie, od kilku dni przebywam w szpitalu. Jestem pod bardzo dobra opieką. Sytuacja jest opanowana. Wszystko idzie w dobrą stronę i za kilka dni powinienem już być w domu

Radosław Majdan zaapelował do swoich fanów, aby o siebie dbali i podziękował za wsparcie, którego mu udzielili.